Wspieramy wydawców

Rozumiemy, że jakość kontekstu merytorycznego wpływa na postrzeganą jakość marki, dlatego działamy na precyzyjnym kontekstowym systemie doboru reklam.

Jak działa Context.Ad

RozwińZwiń

Context.ad oferuje współpracującym wydawcom możliwość korzystania z kompleksowej obsługi adserwerowej wszystkich realizowanych na ich serwisach kampanii reklamowych na bazie technologii do emisji reklamy kontekstowej.

Każdy z współpracujących z Context.ad wydawców otrzymuje bezpośredni dostęp do systemu raportowania i bieżącego monitoringu stanu realizacji poszczególnych kampanii. Po ich zakończeniu dostarczane są szczegółowe raporty, które w wyczerpującym zakresie przedstawiają wszelkie zrealizowane parametry komunikacyjne.

Warunki współpracy negocjowane są indywidualnie z każdym z wydawców.

Umów spotkanie

Formy reklamowe

RozwińZwiń

Context.ad do kampanii używa tylko nie intruzywnych form reklamowych kontekstowo dopasowanych do treści artykułów i stron www.

Formaty reklamowe Context.ad to zarówno dedykowane placementy na witrynach wydawców znajdujące się nad, pośrodku, poniżej oraz po bokach treści strony www jak i standardowe placementy używane do emisji pełnowymiarowej reklamy Display.

Na różnorodność form reklamowych składa się również reklama typu Bubble z grafiką statyczną jpg, jak również gif, flash (swf) oraz video.

 

Umów spotkanie

Korzyści ze współpracy

RozwińZwiń

Context.ad do kampanii używa tylko nie intruzywnych form reklamowych kontekstowo dopasowanych do treści artykułów i stron www.

Starannie dobieramy partnerów, skupiamy najlepsze witryny w poszczególnych kategoriach, dla których wizerunek w sieci jest równie ważny jak maksymalizacja przychodów realizowanych w ramach współpracy z kontekstową siecią reklamową.

Wspieramy wydawców, rozumiemy, że jakość kontekstu merytorycznego wpływa na postrzeganą jakość marki, dlatego starannie dobieramy reklamodawców eksponowanych na powierzchniach biznesowych dzięki kontekstowemu systemowi doboru reklam.

Bez względu na uzgodniony model współpracy utrzymujemy partnerskie relacje, doradzamy, pomagamy w uatrakcyjnieniu oferty i kontekstu serwisów. Współpraca z Context.ad oznacza dla wydawców szereg korzyści oraz jednocześnie prostotę i pełną przejrzystość wzajemnych rozliczeń za współpracę.

Warunki współpracy negocjowane są indywidualnie z każdym z wydawców.

Umów spotkanie

Dołącz do sieci

RozwińZwiń

Aby przyłączyć się do sieci wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego lub linku poniżej. W treści wiadomości należy podać adres strony, branżę i aktualne statystyki oglądalności.

Po weryfikacji strona zostanie przydzielona do odpowiedniej kategorii tematycznej.

Przygotowane zostaną dedykowane kody do emisji reklam przystosowane do wyglądu i kolorystyki strony www.

Umów spotkanie

Kontakt

Context Ad Network Sp. z o.o.

ul. Wandy Rutkiewicz 9, 02-956 Warszawa

T: +48 22 651 54 06

F: +48 22 651 54 06

info@contextad.pl

Formularz kontaktowy:

captcha