Płać tylko za efekt

W Context.ad rozliczasz się za konkretne działania przy użyciu szerokiego wachlarza form reklamowych.

Jak działa Context.Ad

RozwińZwiń

Płać tylko za efekt.

 

Context.ad rozlicza kampanie reklamowe w modelu efektywnościowym CPC. Klient wie, za co płaci, czyli za konkretne przekierowanie użytkownika na stronę docelową.

 

Wysokość stawki CPC uzależniona jest od wyboru formy reklamowej użytej w kampanii oraz liczby zakupionych efektów – kliknięć, a także tematyki witryn, na których reklama będzie emitowana.

 

Context.ad oferuje precyzyjne i efektywne dotarcie do potencjalnych klientów Twojej firmy. Za pomocą słów kluczowych oraz fraz, reklama dobierana jest kontekstowo do treści artykułów poszczególnych stron www.

Gwarantujemy dotarcie do wybranych witryn Premium, podzielonych na kategorie tematyczne obejmujące różnorodnością każdy segment rynku.

Proponujemy możliwość selektywnego wyboru witryn w poszczególnych kategoriach, aby dokładnie dopasować kontent reklamy do otoczenia i kontekstu strony, na jakiej reklama będzie emitowana.

 

Po zakończeniu kampanii, a także w trakcie jej trwania, dajemy możliwość uzyskania pełnych statystyk z przeprowadzonych działań.

Reklamodawca otrzymuje dostęp do statystyk, które poza standardowymi danymi, takimi jak liczba kliknięć, liczba odsłon, CTR i koszt, dają możliwość dokładnego sprawdzenia dzień po dniu, gdzie dokładnie kampania była emitowana i ile akcji zostało wykonanych na konkretnej witrynie.

Stworzenie takiego kompleksowego raportu z kampanii daje klientowi pewność, że jego pieniądze zostały wydane w prawidłowy sposób, zgodnie z zleceniem.

System gwarantuje szczelność i emisję wyłącznie w zaplanowanych wcześniej miejscach.

Umów spotkanie

Formy reklamowe

RozwińZwiń

Context.ad do kampanii używa tylko nieintruzywnych form reklamowych dopasowanych kontekstowo do treści artykułów i stron www.

Starannie dobieramy partnerów, skupiamy najlepsze witryny w poszczególnych kategoriach, dla których wizerunek w sieci jest równie ważny jak maksymalizacja przychodów realizowanych w ramach współpracy z kontekstową siecią reklamową.

 

Context.ad z założenia proponuje rozliczanie za efekt (CPC).

Formaty reklamowe Context.ad to zarówno dedykowane placementy na witrynach wydawców znajdujące się nad, pośrodku, poniżej oraz po bokach treści strony www jak i standardowe placementy używane do emisji pełnowymiarowej reklamy Display.

Na różnorodność form reklamowych składa się również reklama typu Bubble z grafiką statyczną jpg, jak również gif, flash (swf) oraz video.

Umów spotkanie

Korzyści ze współpracy

RozwińZwiń

Reklama z założenia wiąże się z korzyściami dla reklamodawcy. Często jednak jesteśmy zawiedzeni skutecznością kampanii, którą właśnie zakończyliśmy. CTR jest zbyt niski, witryny, które wybraliśmy, nie spełniły naszych oczekiwań, osoby, które doradzały wybór pakietu reklamowego, okazały się mało kompetentne… Wydajemy swój budżet licząc na sukces, a zamiast tego zastanawiamy się, czy nie przemilczeć wyników ostatniej kampanii i poszukać innych kanałów reklamowych.

 

Jeśli chcesz:

  • płacić tylko za efekt (CPC), a nie tylko za odsłonę swojej reklamy,
  • zwiększyć skuteczność przekazu reklamowego,
  • podnieść CTR,
  • przy pomocy systemu kontekstowego odpowiednio dobrać wydawców do przekazu reklamowego,
  • mieć na bieżąco wgląd w postępy kampanii za pomocą indywidualnego dostępu do panelu statystycznego kampanii,
  • by Twoją kampanię planował zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem,

Zaproś nas na spotkanie i sam zdecyduj o dalszej współpracy.

Umów spotkanie

Zareklamuj się

RozwińZwiń

Chcesz zareklamować się w sieci Context.ad?

Wyślij zapytanie ofertowe korzystając z formularza kontaktowego lub z poniższego odnośnika, a my odezwiemy się do Ciebie i uzgodnimy szczegóły naszej współpracy:

  • zaproponujemy słowa kluczowe
  • przygotujemy treści reklam oraz grafiki do kampanii
  • zarekomendujemy odpowiednie kanały emisji

Wszystko po to, abyś osiągnął zakładany efekt!

Umów spotkanie

Kontakt

Context Ad Network Sp. z o.o.

ul. Wandy Rutkiewicz 9, 02-956 Warszawa

T: +48 22 651 54 06

F: +48 22 651 54 06

info@contextad.pl

Formularz kontaktowy:

captcha